Domy Loreta Homes vás doslova očarují

Developerský projekt Loreta Homes získává pozornost mnohých náročných rezidentů. Může za to především originální architektonická stránka spojená s výjimečnou lokalitou. Tu tvoří město Pyšely nacházející se v Posázaví. Klid, příroda a čistota na dosah, k čemuž můžete připočíst ještě nadstandardní bytové podmínky.

Luxusní domy Loreta Homes se pyšní svým důmyslným zpracováním, které mají na svědomí architekti z ateliéru Free Architects. Je to 64 rodinných domů, jež vám mohou nabídnout dokonalé rozvržení vnitřních prostor, osobitý vzhled a nízké provozní náklady.

Jaké domy Loreta Homes lze zakoupit?

Narazit můžete hned na čtyři odlišná vyhotovení lišící se především uzpůsobením a architekturou. Všechny typy objektů nesou i poměrně výstižné názvy, od nichž lze usuzovat výsledné vzezření. Je to Sydney, Benjamin, Tosca a Miami.

Developerský projekt Loreta Homes pomýšlí díky technickým parametrům skutečně na každého.

  • Dispozice 4+kk a 5+kk
  • Velikosti interiérů od 130 m2 do 196 m2
  • Rozlehlé zahrady s plochou od 603 m2 do 1 923 m2

Nízkoenergetické domy, v rámci nichž se vám dostane patřičného nadstandardu a možnosti nejrůznějších klientských změn, jejichž součástí mohou být i všemožné zahradní úpravy.

3

Pyšely mají co nabídnout

Potěšeni budete také ze samotného situování. Moderní domy Loreta Homes jsou obklopeny zajímavou občanskou vybaveností, kterou tvoří vzdělávací a sportovní zařízení, obchody, knihovna a lékař.

Chybět vám však nebude ani pohybové vyžití. Luxusním představitelem je kupříkladu Loreta Golf Club Pyšely, jež získal řadu ocenění. Ti skromnější vyrazí raději na místní cyklostezky nebo si projdou tamní turistické trasy.

Loreta Homes, to je synonymum prestiže, exkluzivity a záruka moderního a nadčasového obydlí. Dopřejte si všeho plnými doušky a za jedinečné ceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *