Dětský pokoj jako ze žurnálu

Když se chce dospělý cítit v pokoji dobře, vybaví si jej podle svého. Děti obvykle tuto možnost nemají, pokud jim jí rodiče nedají, a to je škoda. Děti mají často vyhraněný vkus, mají svého oblíbeného pohádkového hrdinu, kreslenou postavičku nebo akčního hrdinu. Toho pak mohou mít doslova všude. Proto se vyrábí nejrůznější předměty s pohádkovými postavičkami. Často si je děti dávají do pokojíčků ve formě hraček, plyšáků či povlečení na postel, pozadu však nejsou ani interiérové dekorace.

Nejčastěji se používají tapety nebo dekorativní samolepky. I na nich najdete Mickeyho Mouse, Scooby Doo, Spidermana, Mimoně či Auta. Chcete-li vašim nejmenším skutečně udělat radost a zároveň jim oživit pokoj, využijte dětské tapety na zeď. Tapety do dětských pokojů nesou kreslené vzory, které se mohou opakovat, nebo tvoří obraz. Často se obrazové tapety vyrábí s 3D efektem, vaše děti tak budou mít pocit, že mohou vzít Minnie za ruku a utíkat s ní do kouzelného zámku.

Dejte dětem možnost volby

Základem úspěchu je nechat vaše děti vybrat, která tapeta se jim nejvíce líbí. Nechce-li se vám tapetovat, není nic jednoduššího než vybrat samolepící dekorace s atraktivními dětskými motivy. Jejich aplikace je velmi jednoduchá. Stačí nálepku sejmout z podkladu a nalepit na vybraný rovný, suchý a hladký povrch. Dekorativní samolepky se nejlépe hodí na skříň, dveře nebo zeď. Se samotnou aplikací vám mohou vaše děti pomoct, takže se budou cítit důležitě, že se samy podílely na výzdobě pokojíčku.

Chcete-li vyzkoušet samolepící dekorace do dětského pokoje, potom navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, kde naleznete široký výběr tapet i samolepících dekorací, které oživí každý dětský pokoj. Vybírat můžete chlapecké, dívčí i neutrální vzory a barvy. Samolepky jsou kreativním řešením pro každého malého umělce. Neváhejte a odměňte vaše děti za školní docházku nebo jim prostě ke dni dětí udělejte radost kouzelnými samolepkami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *