Dejte si pozor na levné novostavby

Současná doba tak trochu nahrává zájmu mnohých občanů, kteří si chtějí pořídit vlastní, však přehnaně levé bydlení. Na realitním trhu je totiž velká spousta developerských společností, jež jsou si tohoto faktu vědomi a úmyslně budují ekonomicky dostupné, ale méně propracované rodinné domy.

Levné novostavby, tedy zcela nové objekty, jež mohou skrývat řadu nepříjemných závad a problémů. A nutno podotknout, že může jít na první pohled o nenápadné obtíže, s nimiž se budete potýkat až po koupi, v následujících letech.

Vyvarujte se levným novostavbám

V první řadě jsou to bezpochyby konstrukční věci, které laik přejde bez povšimnutí oka. Může jít například o zvukovou nebo tepelnou izolaci ve stěnách, pakliže jde o dřevostavby, kterou ve své podstatě vůbec nepoznáte.

Často dochází ke zbytečnému snižování stopů nebo zmenšení velikosti garážových průjezdů a místností. Výjimkou není ani nekvalitní zpracování vnitřního vybavení nebo interiérových doplňků.

Abyste ze svého výběru vymanili tyto klamavé inzeráty na realitních serverech, je vhodné obracet se pouze na prověřené a poctivé developery. Zároveň si k prohlídce nebo přejímce bytů či rodinných domů berte zkušeného poradce nebo stavebníka, jež vám tyto problémy pomůže rychle a účinně odhalit.

Využijte předností mezonetových bytů

Pakliže chcete při pořizování levné novostavby počítat i s určitou investicí do vhodného bytového objektu, zaměřte se na mezonetové byty, které přináší kouzlo interiérových prostor. Dva byty propojené elegantním schodištěm, jež nabízí něco zcela neobvyklého, včetně dostatečného prostoru navíc.

Dopřejte si vzdušnost a patřičné soukromí pro všechny osoby ve vaší domácnosti. Pohlídejte si především kvalitu konkrétních objektů a zapomeňte na přehnaně levné novostavby, u nichž mohou mnohé realitní servery uvádět i přemíru lživých a klamavých informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *