Čtyřtaktní motorové sekačky Honda

Sekání trávy je pro mnohé majitele zahrad nepříjemnou záležitostí. Nutno však podotknout, že vše se odvíjí pouze od kvalitně zvolené sekačky. Vlastníte-li moderní zařízení lehké a bytelné konstrukce se všemi potřebnými vymoženostmi, údržbě trávníku jednoduše propadnete.

Nápomocny vám budou motorové sekačky Honda. Novodobé čtyřtaktní výrobky, k nimž se váže spousta zajímavých kladů.

  • Nízká hlučnost
  • Malá spotřeba
  • Minimální vibrace

Sekačky s bezproblémovým chodem, které strčí konkurenční stroje hravě do kapsy.

Proč právě sekačky Honda?

Rozhodnutí je v tomto případě velice snadné. Na první pohled jde o jednoduchá zařízení, která se liší svojí stavbou.

Modely pro nenáročné uživatele nesou označení IZY a jejich vnější plášť je zhotoven z kvalitního plechu. Přikloníte-li se však k řadě HRX, získáte produkty s odolnou ABS slitinou. Tu nepoškodí ani odlétající kamen při sekání.

Sekačky Honda mají příjemný provoz i údržbu. S pomocí plynulé regulace rychlosti a systému „Select Drive“ bude sekání jedna radost.

Speciálně tvarované nože

V závislosti na konkrétním typu motorové sekačky získáte dostatečně výkonný prostředek obohacený o spoustu speciálních a nadstandardních doplňků. Tím nejvýznamnějším je bezpochyby unikátní nůž, který dokáže sekat a sbírat suchou i mokrou trávu. Výjimkou nejsou ani stroje s integrovaným mulčovacím systémem.

Moderní zahradní sekačky Honda jsou příslibem dlouhodobé životnosti a minimálních nároků na provoz. Pakliže i přesto budete chtít využít profesionální značkový servis, nachází se ve všech částech České republiky.

Ať už se potřebujete zbavit přerostlé trávy na své domácí zahradě nebo kolem komerčního objektu, zvolte prověřenou kvalitu strojů Honda. V pestrých modelových řadách si vybere každý, kdo hledá více, než jenom běžný standard.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *