Co skrývají dražby nemovitostí?

O dražbách nemovitostí slyšel pravděpodobně každý člověk. Jen málokdo se jich však účastnil, možná i z ostychu a neznámé věci. Jde přitom o velice jednoduchou a bezpečnou cestu, jak si pořídit vlastní bydlení nebo komerční objekty za zlomkové ceny.

Nápomocen vám v tomto případě může být portál nemovitostí, jež se zaměřuje na dražby bytů, rodinných domů, chat, pozemků nebo kancelářských prostor. Je to internetový projekt drazba-nemovitosti.com, kde se o dražení dozvíte mnohem více, včetně početného zastoupení jednotlivých nabídek.

Složte dražební jistinu a dražte

Jestliže jste doposud mysleli, že musíte být fyzickou součástí libovolné dražby, jste bezpochyby na omylu. V současnosti je tento proces skutečně nenáročný. K jeho realizaci vám postačí vratná dražební jistina a registrace na příslušném serveru.

Dražby nemovitostí totiž mohou probíhat online, tudíž svým způsobem šetříte nejenom drahocenný čas, ale také finanční prostředky. A těch lze při nákupu uspořit skutečně přehršel.

  • Nemovitosti se draží za 2/3 ceny
  • V druhém kole to bývá již 1/2 ceny

Jak poznat draženou nemovitost?

Kromě fyzické návštěvy, která připadá v úvahu pravděpodobně až poté, co o nemovitost projevíte větší zájem, máte možnost využít informací právě na uvedeném portálu. Dražby nemovitostí jsou prakticky kategorizovány a obsahují vše potřebné. Od podrobných údajů, přes znalecké posudky, dražební vyhlášky, až po detailní fotografie.

Nežli se vůbec pustíte do dražby, víte, oč máte zájem.

Dražby se zkrátka vyplatí

Zapomeňte při shánění nemovitosti na klasickou cestu ve formě realitních kanceláří. Vynaložte trochu úsilí a vyzkoušejte dražby nemovitostí, jež pro vás mohou skončit zdarem. Šetřete v závislosti na vyvolávací ceně objektu desítky, až stovky tisíc korun. Peníze, které se hodí na jindy…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *