byty praha 1

Čím překvapí Praha 1 z pohledu bydlení?

Praha 1 je určitým centrem hlavní metropole. Místem rušného dění a to jak kulturního, tak obchodního, sportovního nebo vzdělávacího. Oblast předkládající snadnou dostupnost a vynikající životní prostředí.

Možná i z těchto důvodů je Praha 1 tak vyhledávanou lokalitou, pokud jde o rodinné nemovitosti. Důkazem toho je hned několik developerských projektů, které jsou tvořeny hlavně zrekonstruovanými historickými budovami. Typickým příkladem je populární stavební dílo La Corte.

Tím však nabídka tohoto velkoměsta dozajista nekončí.

Praha 2 – bydlení pro náročné

Výše uvedeným přednostem by samozřejmě mohly sekundovat i jiné oblasti hlavní metropole. Vhodným příkladem je developerský projekt Rezidence Trojická, jež ve svých útrobách skrývá také mezonetové obydlí.

Tím tíženým místem je Praha 2, u které je třeba zmínit dostupnost všech možných služeb. Luxusní bytové nemovitosti předkládají značný nadstandard. Ten bývá povětšinou ověnčen o prostorné terasy, bezkonkurenční výhled na panorama Prahy a další vymoženosti.

Zatoužíte-li po větším klidu, je lepší zvolit jihozápadní část velkoměsta.

Projekty na Praze 5

Přesunout se musíte do městských částí, jako je Barrandov, Západní Město nebo Smíchov. Do lokalit, u nichž není dominantou jenom všestranná občanská vybavenost, ale také zeleň. Ta tvoří důležitou součást různých developerských projektů.

Praha 5, to je bydlení mnoha tváří – Barrandov Hills, Rezidence Výhledová nebo Sluneční terasy a další. Stylové bytové komplexy, u nichž se pojí vynikající novodobá architektura s funkční domácností.

Vyberte si rodinné bydlení, se kterým budete nadmíru spokojeni. Dejte přednost kvalitě, zajímavé ceně a překrásnému okolí, jež vám bude dělat radost v rámci každodenního žití. Teprve poté naleznete spokojený a ničím narušovaný život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *