Bytyprodejpraha.cz nabízí velký výběr bytů

Lokalita Praha 5 patří k vyhledávaným místům hlavní metropole. Jde totiž o oblast, která v sobě ukrývá jak dostatek zeleně, tak občanské vybavenosti. Ta je obvykle tvořena obchody, restauracemi, školami nebo sportovními zařízeními.

A právě zde by vás mohly zajímat novostavby Praha 5, jež přináší povětšinou luxusnější způsob bydlení. Typickým příkladem těchto slov jsou například developerské projekty Sacre Coeur 2, Rezidence Výhledová nebo Barrandov Hills.

Na své si přijde jakýkoliv typ rezidenta, ať už jde o svobodné páry, tak početné rodiny s dětmi.

Byty na prodej v Praze 8

Nutno samozřejmě podotknout, že Praha 5 není jedinou oslnivou lokalitou v našem velkoměstě, kde se můžete zabydlet. Velice lákavou výzvou jsou také Nové Chabry, bydlení Na Rokytce a mnohé další. V tomto případě jde o byty na prodej v Praze 8, mezi nimiž se nachází jak populární novostavby, tak rekonstrukce postarších činžovních domů.

Každý má možnost zvolit si své vysněné bydlení. Pro ty náročnější je zde projekt DOCK Rezidence, který předkládá dosti znamenitý výhled na řeku Vltavu. Oblast chráněná záplavovými zábranami, kde naleznete klid a soukromí.

Byty v Praze 10 stojí za zhlédnutí

Nakonec je třeba zmínit i Prahu 10, jež se během několika posledních let zařadila mezi velice vyhledávané. Může za to hlavně celkové prostředí, dopravní dostupnost a stále se rozrůstající občanská vybavenost.

Byty v Praze 10 mohou být tvořeny různými projekty, my vám nyní přinášíme ty nejznámější z nich.

  • Nad přehradou III
  • Ecocity Malešice I
  • Ecocity Malešice II

Ať už se rozhodnete pro libovolný typ obydlí z výše jmenovaných, určitě neváhejte navštívit internetový server bytyprodejpraha.cz, kde se o jednotlivých komplexech dočtete mnohem více informací. Vydejte se cestou ekonomicky dostupných novostaveb.