Byty Trojická za výhodné ceny

Poznejte kouzlo historického rohového objektu, který se nachází v atraktivní lokalitě Praha 2 – Nové Město. Nastěhujte se do několikapodlažního domu, jež kromě pater s bytovými jednotkami disponuje i komerčním zázemím, které je tvořeno restaurací nebo fitness centrem.

Výše uvedená charakteristika přísluší developerskému projektu Rezidence Trojická, jež ohromuje nejenom svým vnějším zrekonstruovaným vzhledem, ale také vnitřním interiérem.

Zabydlet se můžete v některé z bytových jednotek, popřípadě v mezonetových bytech, které jsou vybaveny terasami s překrásným výhledem.

Byty Trojická v číslech

Nabízeno je 23 původních bytů a 5 nových, které vznikly přístavbou při náročné modernizaci objektu. Výběr je z pohledu životního prostoru skutečně bohatý.

  • Dispoziční členění 1+kk až 4+kk
  • Velikosti bytů od 30 m2 do 177 m2

Setkat se můžete především s luxusním vnitřním vybavením a příjemným nadstandardem, který jen doplňuje honosnost a výjimečnost této historické budovy.

Z pohledu rodinného a bytového zázemí vás potěší také samotná lokalita developerského projektu Rezidence Trojická.

Praha 2 – Nové Město

Jak již samotné umístění prozrazuje, můžete bydlet skutečně kousek od centra metropole, k čemuž lze připočíst i vynikající dopravní dostupnost nebo občanskou vybavenost.

Jsou to jistě moderní obchodní domy, restaurace nebo školky, školy a mezinárodní vzdělávací zařízení, jež budou příslibem pevného zázemí. Kromě sportu a zábavy se však lze oddávat i nezaměnitelné kulturní stránce.

Byty Trojická jsou umístěny jen kousek od Národního Divadla, Divadla na Zábradlí nebo Stavovského divadla. Vychutnávat si ovšem můžete také moderní zábavu v podání Kino Lucerna nebo Cinema City Slovanský dům.

Byty, které se vyplatí

Chcete-li se stát nedílnou součástí výše zmíněného, neváhejte a pořiďte si bytové jednotky z projektu Rezidence Trojická. Využijte jedinečné příležitosti, investovat finance do bydlení, které vás bude naplňovat ve všech ohledech.

Byty Trojická zkrátka stojí za zvážení.