Byty na Barrandově mají svůj styl

Barrandov patří k velice lukrativním lokalitám hlavního města, které jsou díky moderním developerským projektům dostupné i méně zámožným občanům. Dnes si zde může pořídit byt jakkoliv náročný rezident, jež touží po krásném výhledu, dostupnosti a zeleném okolí.

Typickým příkladem je komplex zvaný Barrandov Hills. Jde o prvotřídní byty na Barrandově zasazené do uzavřeného areálu. Hned několik budov s podzemním garážovým stáním vám nabídne bytové jednotky o velikosti až 100 m2 a dispozice 4+kk, kde nechybí prostorná terasa.

Poznejte oblast pražského Smíchova

Na adrese Praha 5 můžeme zůstat také v případě dalších developerských projektů, které stojí za zmínku. Na Smíchově je totiž velice bohatá občanská vybavenost započínající obchodním centrem a končící řadou škol a školek.

Máte-li zájem o byty Smíchov, určitě nepřehlédněte Rezidenci Anděl, jež je tvořena dvěma budovami.

  • Budova A má 15 bytů
  • Budova B má 28 bytů

Nalézt zde můžete jak klasické byty, tak i mezonety s dispozicemi 5+kk. Dostatek garážových míst, nepřetržitá recepce nebo zázemí v podobě komerčních a obchodních prostor tvoří nezaměnitelnou kombinaci.

versace_0000_resize

Centrum Prahy, které lze mít díky zajímavým cenám v podstatě na dosah.

Byty Radotín a Západní Město

Pokud jde o Prahu 5, určitě vašemu zájmu neuniknou ani lukrativní byty Radotín nebo konkrétní lokalita Západní Město, kde se tyčí developerský projekt Britská čtvrť. Ten je kvůli své úspěšnosti a cenové dostupnosti v šesté fázi, jež přináší následující.

  • Až 144 bytových jednotek
  • Dispozice od 1+kk do 4+kk
  • Velikosti bytů od 29 m2 do 125 m2

Obydlí s bezbariérovým přístupem a prodlouženou zárukou na tři roky zaujme každého, kdo lpí na vyšším standardu a rád by žil na místě obklopeném zelení, vodními prvky a řadou relaxačních míst. To vše v podstatě na dosah ruky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *