Bydlení Na Kopečku – malebné byty za hubičku

Sníte o polyfunkčním bytovém komplexu, který bude prosluněný a jehož součástí bude i praktický balkon? Pak je volba jednoznačná a tvoří ji developerský projekt Na Kopečku, mezi jehož další přednosti patří použití kvalitních stavebních materiálů, možnost volby vyššího standardu a garážové stání.

Osobitý vzhled budovy koresponduje s novodobými trendy, proto máte jistotu, že se nastěhujete do originálního a praktického objektu, kde lze využít i nebytové prostory k pronájmu. Ty se nachází ve spodní části komplexu, v druhém a třetím patře je k dispozici 11 bytových jednotek.

Jejich výběr je z hlediska prostorové rozmanitosti určitě také bohatý. Byty o dispozicích 1+kk až 4+kk dosahují velikosti od 33,7m2 do 92,9m2. Jak sami můžete tušit, naskýtá se dostatečný životní prostor jak pro svobodné, tak rodiny s dětmi. Nepodceňujte kvalitu výsledného provedení vašeho bydlení a volte developerský projekt Na Kopečku.

Lokalita

Zamýšlíte-li se nad tím, co očekávat od svého budoucího obydlí, lpěte nejenom na precizním a pohodlném bytu, ale i na správné lokalitě, kde vám nesmí chybět jednoduše nic. Typickým příkladem těchto předpokladů je určitě okrajová část hlavního města, kterou tvoří Horní Počernice, kde se nachází developerský projekt Na Kopečku.

Zabydlet se můžete ve velice poklidné čtvrti, v níž lze počítat se zázemím pro děti, ať už v podobě dětských hřišť nebo vzdělávacích zařízení. Věnovat se lze vnitřním nebo venkovním sportovním aktivitám, které zrealizujete na přilehlé cyklostezce.

Blízké Nákupní centrum Černý Most je možné kombinovat s nedalekými obchody, restauracemi a jinými komerčními prvky. Stejně dobře na tom je i dopravní dostupnost, jak při jízdě do samotného centra, tak mimo Prahu. Developerský projekt Na Kopečku, respektive jeho umístění, může být splněním vašich tajných snů o bezkonkurenčním bydlení.