betonové podlahy

Betonové podlahy od profesionálů

Betonové a lité podlahy patří k nedílným součástem jakékoliv nemovitosti, ať už jde o rodinný dům nebo kancelářské prostory. Při jejich realizaci je třeba využívat kvalitních služeb odborníků, prostoře preciznost provedení má vliv na dlouhou životnost a spokojenost zákazníka.

Nacházíte-li se v situaci, kdy zrovna vyžadujete betonové podlahy šité přímo na míru, obraťte se na firmu URBÁNEK – betonové podlahy. Na specialistu, který se v tomto oboru pohybuje již více, jak 12 let a z dlouhodobých zkušeností dokáže čerpat skutečné maximum.

Důkazem toho jsou ostatně desítky spokojených klientů po celém území České republiky.

Lité podlahy na klíč

V rámci spolupráce s tímto subjektem máte záruku velice komplexních služeb. U dané zakázky vám bude nabídnuto vhodné řešení, včetně přesné cenové kalkulace. S tím vším přichází také odborné poradenství, nezávisle na tom, o jak rozlehlou podlahu se bude jednat.

Firma URBÁNEK – betonové podlahy prezentuje hned několik kladů. Ty byste u jiné konkurenci mohli hledat stěží.

  • Velmi individuální přístup k zákazníkovi
  • Zkušení pracovníci
  • Využívání moderních technologií a zařízení

Anhydritové podlahy, stejně, jako ty betonové jsou realizovány od samotné přípravy, až po finální zabroušení. Zájemce tak nemá s celým procesem vylévání podlahy žádnou starost.

Volte podlahy na celý život

U provádění libovolných typů podlah je důležitá flexibilita, kterou se firma URBÁNEK – betonové podlahy dozajista pyšní. Jejích služeb můžete navíc využít na jakémkoliv místě v celé České republice. Zárukou kvality se vám stanou desítky vyhotovených podlah nacházejících se jak v rodinných domech, tak velkých komerčních či průmyslových budovách.

Patnáct let zkušeností hovoří jednoduše za vše, proto realizaci betonové nebo anhydritové podlahy svěřte pouze těm nejlepším.

100_0917-e1410176444947-1000x354