Akreditovaná zkušební laboratoř CZ testing institute s.r.o.

V interních zkušebních laboratořích se ověřují jednotlivé výrobky a jejich předpokládané parametry před vlastním procesem jejich schvalování. Po interním ověření jejich fyzikálních vlastností jsou tyto výrobky dále předávány do akreditovaných zkušebních laboratoří a zde jsou také certifikovány.

Akreditovaná zkušební laboratoř CZ testing institute s.r.o. zajišťuje například laboratorní zkoušky požární bezpečnosti a dále pak i reakce výrobků na oheň přímo podle normy EN 45545-2. Hlavní zaměření je na drážní vozidla, další statické, dynamické, fyzikální a chemické zkoušky odolnosti materiálu, a to včetně odborného stanoviska.

Důležité jsou zkušenosti

Pokud hledáte specializovaného odborníka, jistě sázíte na zkušenosti. CZ testing institute s.r.o. je akreditovanou zkušební laboratoří právě podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Zkušený tým specializovaných profesionálů, kteří se pohybují v oblasti zkušebnictví víc jak 10 let má opravdu co nabídnout. Letité zkušenosti zejména se zkouškami pevnosti, spolehlivosti a životnost různých výrobků zhotovených z kovu, dřeva, plastů, kompozitů, počínaje jednoduchými konstrukčními uzly až po ucelené výrobky. Akreditovaná laboratoř se specializuje na zkoušky hoření v rámci požární bezpečnosti prováděné podle standardu EN 45545-2, které aktivně provádí již od roku 2010.

Umění zkoušet

Klienty této kanceláře jsou zejména výrobci a dodavatelé pro oblast železniční techniky, do automotive, ale i výrobci a dodavatelé zdravotnické techniky. Slogan „The art of testing“, tedy umění zkoušet, nebyl vybrán náhodou. Provést zkoušku tak, aby opravdu otestovala vše podstatné, není snadné, pokud nevíte jak na to. Poskytnutí zkoušky na špičkové úrovni spolu s komplexní službu pro zákazníka, doprovázenou radou a pomocí, je pro společnost CZ testing institute s.r.o. po létech zkušeností samozřejmostí. Přesně vědí co, jak a proč zkoušet, s kladeným důrazem na efektivitu a vyřešení požadavku či problému každého zákazníka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *