AC Steel – specialista na hutní materiály

Tažené tyče, mosazné tyče a nerezové tyče. To je hutní materiál, jenž je zapotřebí v nejrůznějších oblastech. Vyžadujete-li ho v odlišném množství, ať už jde o soukromé osoby či komerční subjekty, vždy se obracejte pouze na profesionální specialisty.

Dlouhodobě prověřeným odborníkem na tažené tyče a další je společnost AC Steel, která na trhu působí od roku 1999. Od té doby se z ní stala mezinárodně uznávaná firma, jež má působiště hned v několika větších městech, jako je Český Těšín, Kladno, Napajedla nebo Žilina.

Tyčová ocel všeho druhu

Výše uvedený subjekt je zkušeným prodejcem a distributorem. Nápomocny jsou mu velké skladovací plochy na hutní materiály, tudíž mohou být téměř obratem uspokojeny požadavky jakéhokoliv zákazníka.

Dodávána je velice kvalitní ocel ze západní Evropy. Společnost je navíc držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001-2000. Není to tedy pouze nerezová ocel, kterou si můžete zakoupit, ale také mnohá další.

  • Lesklá ocel
  • Válcovaná a kovaná ocel
  • Mosaz

Jednotlivé výrobky jsou samozřejmě nabízeny v odlišných délkách a průměrech. Díky špičkovému a modernímu technickému zázemí není problém nařezat ocel v odpovídajících velikostech dle přání zákazníka.

acsteel

Služby se vším všudy

Společnost AC Steel má velice komplexní produktové portfolio, tudíž si můžete objednat například mosazné tyče včetně dopravy až na místo určení. Ta je mimochodem realizována vlastními vozy firmy. Výjimkou není dodávka sortimentu v režimu Just In Time nebo KANBAN.

Potřebujete-li hutní materiál libovolného typu, jen stěží budete hledat lepšího specialistu, jenž vám bude nápomocen. Oslovte společnost AC Steel s jakýmikoliv požadavky, ať už jde o mechanické zkoušky, chemický rozbor hutních materiálů a mnohé další. Vždy se vám dostane odborného a špičkového zázemí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *